Mal:Paris Metro 13
Frå Wikipedia – det frie oppslagsverket
Metroen i Paris — linje 13 | ||
---|---|---|
13 | Châtillon - Montrouge | Malakoff Rue Etienne Dolet | Malakoff Plateau de Vanves | Porte de Vanves | Plaisance | Pernety | Gaîté | Montparnasse - Bienvenüe 6 10 12 | Duroc 10 | Saint François Xavier | Varenne | Invalides 8 C | Champs-Élysées - Clemenceau 1 | Miromesnil 9 | Saint-Lazare 3 9 12 14 E | Liège | Place de Clichy 2 | La Fourche … Linja blir delt i to etter La Fourche. Dei to forgreiningane fortsetter som følgjer: |